Duben 2010


Ewa s Terezou Kerndlovou

23. dubna 2010 v 21:23 >fotky<
by ewafarna-farnousci.blog.cz
  (C) Facebook :)

!NAPSALA EWA!Polský prezident Lech Kaczyński i elita vlády tragicky zahynuli při letecké katastrofě

13. dubna 2010 v 19:44 >info<
13. 4. 2010 ! Napsala Ewa !

Polský prezident Lech Kaczyński i elita vlády tragicky zahynuli při letecké katastrofě

 ...proto jakožto patriotka a Polka, chci se slzami v očích říci upřímnou soustrast všem Polákům. Velmi mne to zasáhlo ale doufám, že všechno zlé je k něčemu dobré a snad, akorát je škod, že si spoustu věci uvědomujeme až když se stane něco tak zlého... Utrpí tím dle mého názoru nejen Polsko, které ztratilo prezidenta, první dámu a představitele nejvyžších funkcí ve státě, ale i ( to mohu potvrdit díky osobnímu setkání s prezidenským párem) skvělé lidi. Ztratila hodně i evropská politika, tzn. i Česko a rozhodně se přepíši dějiny... Možná se naopak utuží a zlepší rusko-polské vztahy jen škoda, že až po takových tragédiích. Je mi to nezkutečně líto, zůstanou však vzpomínky a třeba i ponaučení pro nás všechny, že žijeme jen jedou a naše osudy jsou nevyzpytatelné....Nikdy nevíme kdy nám zhasne poslední svíce života...
Carpe diem... 
Nezapomeneme...
Ewa

Zlomená Ewa Farna: Truchlí kvůli polské tragédii..

13. dubna 2010 v 14:58 >články-bulvár<
Sobotní letecká tragédie u Katyně se dotkla i naší výrazné mladé zpěvačky Ewy Farné (16). Ta se coby silná patriotka utápí už po několik dnů v slzách a s ní i celá její rodina. Událost se totiž hluboce dotkla i Ewina rodného městečka Vendryně, které leží právě těsně u hranic Polska...
(c) ewafarna-farnousci.blog.cz
  ,,Je to strašný... brečím už dva dny... jsem silná patriotka a to mě fakt vzalo, tak dobrej člověk to byl...," vyjádřila se o prezidentu Kaczynském Farna na svém Facebooku. Stejně jako všichni obyvatelé Polska a jeho českého příhraničí tak bude zpěvačka v následujících dnech držet týden smutku. Nebude tak zřejmě ani vystupovat, ani se jinak prezentovat na veřejnosti.
(c) ewafarna-farnousci.blog.cz


V České republice je pak den státního smutku za oběti letecké tragédie vyhlášen na tuto sobotu neboli na plánovaný den pohřbu. Budou zavřeny herny, kasina, zvažuje se dokonce i nepořádání veřejných akcí. Může tak být ohroženo i předávání cen Anděl 2009. Veškerá plánovaná hudební ceremonie se případně ponese v pietním duchu.

Smrt polského prezidenta, jeho manželky a dalších čelních polských veřejných představitelů se tak silně dotkne i kulturního a společenského života v České republice... 

Co kdyby - Ewa Farna přitvrdila

11. dubna 2010 v 19:09 >články-bulvár<
Puberta si nevybírá a semlela i lolitku Ewu. Během jediného měsíce se odehrála obrovská změna a zrodil se strašný rebel. Iggy Pop v sukni. Dokonce se jí nevyhnula ani mutace a hit "Měls mě vůbec rád" hobluje níž než Dalibor Janda.
Její umělecká kariéra tím ale nekončí. Naopak. Ewa využívá přátelskou nabídku Arakainu aby zastoupila toho zpěváka, co není Brichta. Nároční fanoušci skupiny z počátku remcají. Zlom nastává teprve když si Ewa v rámci koncertu natlačí do pravé bulvy skleněnku a rázem se stává rockovou ikonou. Dokonce si získává i místní bohy pivního dancemetalu, Kabát.
Ti jí napřed oslovují jen jako hosta. Ewa a její metalická rovnátka se ovšem rozzáří víc než kdo čekal. Narychlo spíchnutá předělávka "Má hubu motorovou" bourá hitparády a záznam z živáku hardocorové šou "Kozel na mašině", v rámci kterého Ewa rovnou na scéně prokousne kytáru Jakuba Špalka je suverénně nejsledovanějším videem na YouTube.
Část veřejnosti je drsnou teenagerkou pohoršena. Chinaski a proaktivní Kryštof na svých stránkách dokonce vyzývají k veřejnému bojkotu mladičké zpěvačky. Kariéra Ewy navzdory tomu nabírá na obrátkách.
Turné "Ewa má Kabát" je nejnavštěvovanější koncertní šňůrou v Česku, Polsku i Německu. Kanec Pepa Vojtek se definitivně vzdává rodinné milenky, Ewu si bere za ženu a oba používají příjmení Wojtek. Protože ještě není plnoletá, musí jí bohužel kupovat pivo tajně.

Fotky

4. dubna 2010 v 16:27 >fotky<
Copy with source! (zdroj)
free image host free image host


Czy Farna ma kłopoty? ; Farna uwielbia Dodę!

4. dubna 2010 v 13:54 >videa<
Czy Farna ma kłopoty?
(c) ewafarna-farnousci.blog.cz
Farna uwielbia Dodę!
srfas

Ewa na TlapkaTV

3. dubna 2010 v 8:36
by ewafarna-farnousci.blog.cz
  Tlapka TV rozjíždí nový seriál o slavných osobnostech a jejich vztahu k pejskům. Jako prvního pejskaře jsme před kamerami Tlapky TV vyzpovídali EWU FARNOU! Ewa, která je mimochodem moc milá slečna, nás příjemně překvapila svými jasnými názory a ještě má pro Vás na konci reportáže soutěž o exkluzivní granule VERSELE - LAGA! Tak sledujte reportáž a soutěžte s Tlapkou!