Únor 2010

Ewa Farna: Nohy jako kůly, ale pořád nosí sukně pod zadek!

23. února 2010 v 18:15 >články-bulvár<
Mladičká zpěvačka Ewa Farna (16) je sice štíhlá, ale nohy jako modelka rozhodně nemá. Přesto jí to nebrání v tom, aby se vyhýbala ultrakrátkým sukničkám.
Ewa Farna má nohy jako atletka.
"Takhle vypadají lyžařky, které už nelyžují," tvrdí se smíchem zpěvačka. "Ještě před rokem jsem měla nohy pevný, silný, teď už nevypadají nejlépe, takže i když mám ráda sukně a připadají mi hodně holčičí, nerada nohy ukazuju," dodává Ewa, která v poslední době své "kůlí" nohy neustále vystavuje v minisukních.

Krátkou sukničku a vysoké podpatky si vzala jak na slavnostní večer nadačního fondu Kapka naděje, tak na předávání nováckých cen ANNO.

"Někomu se moje nohy nelíbí, ale mně to je ukradené. Nebaví mě pořád nosit kalhoty," říká mladičká muzikantka.

VIDEO ZDE

kopíruj se zdrojem

Ewa Farna ulítává na chlapech tmavé pleti! Exotický Tran není jediný...

22. února 2010 v 16:58 >články-bulvár<

Zpěvačka Ewa Farna (16) už přestala zapírat, že již delší dobu randí se svým bývalým kytaristou Marcusem Tranem. A jak se Super.cz svěřila, odmala je jejím idolem bývalý sporťák, nyní zprávař televize Nova Rey Koranteng (35).

Když jsme se Ewy zeptali, kdo je podle ní nejoblíbenější mužskou osobností televize Nova, tak okamžitě odpověděla: "Rey Koranteng, odmala se mi líbí, a kdyby bylo na mně, tak by dnes vyhrál."

Tím se vysvětluje, proč začala randit se svým bývalým kytaristou Marcusem Tranem, který vypadá velmi exoticky. A jaká krev mu vlastně koluje v žilách?

"Pomíchej Francouze, Japonce, Filipínce, Slováky, Němce, Poláky, Čechy a budeš taky vypadat jako já," směje se pohledný hudebník, který se před rokem rozešel s herečkou Olgou Lounovou.

Mladá zpěvačka se na předávání cen ANNO poprvé sešla s finalisty Česko Slovenské SuperStar, s Denisem Lachem dokonce zazpívala duet.

Co si Ewa myslí o SuperStar, bere je jako svou konkurenci?

"Když mi řekli, s kým budu zpívat, tak jsem si musela párkrát pustit jejich záznamy, abych vůbec věděla, jak zpívají. Martin Chodúr zpívá velmi dobře, a když jsem v šatně slyšela Jana Bendiga, byla jsem opravdu v šoku, jak skvěle zpívá. Ale strach z nich nemám. Teď je pro ně důležité, aby našli schopného člověka, který jim pomůže prorazit tak, jako se to stalo mně," říká sebevědomě zpěvačka. "Samozřejmě jim přeji úspěch, ale je nejenom těžké prorazit, ale především se udržet, " dodává Farna.


Design - Ewa Star

16. února 2010 v 14:07 Designy
(c): Já
Spokojenost: 94%
Název: Ewa Star

!!!EXKLUSIVE!!! Ewa - Foto z natáčení klipu Lalalaj ve Warszawe

16. února 2010 v 13:15 >fotky<
Fotky jsou Exkluzivně bez PODPISU, tak prosím KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!
btw. Těch fotek je 70.. Jelikož jich je tolik, dala jsem jich sem jen několik..

Ewa v TV

16. února 2010 v 11:31 >info<

Kdy můžete vidět Ewu v televizi

20.2. Anno 2009 (Nova od 20 hod)
20.2. Kapka naděje (ČT od 21 hod)

Ewa Farna se přiznala: Mám chlapa!

13. února 2010 v 17:33 >články-bulvár<
Bronzová slavice Ewa Farna (16) má přítele

Ewa Farna se přiznala: Mám chlapa!

Bronzová slavice Ewa Farna (16) má přítele! Před nedávnem se zpěvačka Blesku svěřila, že touží po lásce. A konečně je to tady! "Mohu říci, že jsem zamilovaná, a poprvé ne platonicky," potvrdila Farna, která měla svoji lásku několik let přímo u nosu!

Srdce zpěvačky si totiž získal kytarista z její bývalé doprovodné kapely, exotický Marcus Tran.
Zatímco zpěvačka je ve vztazích nováček, kytarista už jich má pár za sebou. Ten poslední trval sedm let! Jeho přítelkyní byla herečka Olga Lounová, kterou proslavila role Patricie v seriálu Ošklivka Katka. Podle informací Blesku přišla Lounová Marcusovi na nevěru a ještě ten den mu sbalila kufry a vyhodila ho z bytu.
"Už jsem tuto kapitolu uzavřela. Teď jsem zamilovaná a šťastná," řekla Lounová, která už několik měsíců randí se zpěvákem Xindlem X, pravým jménem Ondřejem Ládkem. Zda jejich vztah s Marcusem skončil kvůli Farné, ale Lounová neprozradila. "K tomu se opravdu vyjadřovat nebudu," řekla herečka. Snad důvodem rozchodu byla ale právě Ewa. Jinak by totiž mladičká zpěvačka uvízla v síti sukničkáře.
zdroj: BLESK

Záhadná bitva o Těšínsko

13. února 2010 v 10:11 >články-bulvár<
Děkuju zoufalcům, kteří ničí cedule s polskými názvy na Těšínsku. Donutili mě, abych se doučil dějepis. Přijíždím do kraje pod Beskydami, kde žije na čtyřicet tisíc Poláků s českými občankami. Odehrává se tu jakási nenápadná válka?

Toulám se Těšínskem a proklínám dávné dějepisáře - proč nám o historii zdejšího kraje nevyprávěli?

Proč mě o ní vše naučil Jarek Nohavica, který zpívá o tom, jak se před sto lety mluvilo v Těšíně německo-polskočesky a začínala tam jezdit tramvaj, kterou až do konce první války nebrzdila žádná hraniční závora...
No nic - hledám zasvěceného učitele a jednoho potkávám před polským gymnáziem v Českém Těšíně. Vlastně je to učitelka; zpěvačka Ewa Farna. "Muszym na dworzec," loučí se právě se spolužačkami, "jedzie mi cug..." Posledního slova si všimněme, zní německy. Der Zug je přece vlak... Ewa Farna nemluví s kamarádkami polsky, ale pradávným nářečím, "po naszymu", které nejvíc připomíná polštinu, ale i německých a českých slov je v něm spousta.

Když se představíme, Ewa přejde do spisovné češtiny a nechá se doprovodit na těšínské nádraží, odkud, jako obvykle, vyjíždí vlaky co čtvrthodinu. Čekáme na ten do Vendryně, kde se zpěvačka narodila. "Jsem čistá Polka a nestydím se za to," říká. "Poláci žijí na dnešní české straně po staletí; odnikud jsme se sem nepřistěhovali."

Ewini předkové byli Poláci z tohoto kraje, jenom doklad se jim měnil: prababička měla rakousko-uherský, táta československý, ona už český.

Osobák projíždí Třincem a zpěvačka pokračuje: "Jsem hodně citlivá na přemalovávání polských cedulí anebo na to, že vznikají protipolské skupiny na Facebooku, ale jsem si jistá, že to není typické pro většinu Čechů. Dělají to netolerantní jedinci, kteří neznají historii. A když mi někdo řekne, krávo, táhni zpátky do Polska, tak si pomyslím: Jistě, můžu odejít do Polska, ale nebude to návrat, protože jsem zdejší. Jsem Polka, která žije ráda v Česku. A uvědomuje si, jaké to má výhody - že třeba umím polsky i česky."

Vjíždíme do Vendryně. Vandalové přemalovali ceduli s polským názvem i tady, ale druhý den byla čistá a už se to neopakovalo. "Náš starosta je Čech," loučí se Ewa, "ale orientuje se ve zdejší historii a je rád, že tu Poláci žijí."

Lucie Bílá: Nenávidí své mladší kolegyně!

9. února 2010 v 11:51 >články-bulvár<

Dlouho se nevědělo, jak to má naše mnohonásobná Zlatá slavice Lucie Bílá (43) se vztahem vůči mnohem mladší ženské konkurenci. Říkalo se například, že takovou Anetu Langerovou (23) Bílá přímo nesnáší a odmítá se vyskytovat v její blízkosti na různých akcích. Pak ale vyšla pravda najevo!O zpěvačce totiž mluví v superlativech třeba
taková o 27 let mladší Ewa Farna (16). Bílá
si ji před dvěma lety přizvala jako hosta na
své turné. ,,Byla to pro mě opravdová pocta
a splnění jednoho z mých snů. Dala mi
vysokou školu showbyznysu," vyjádřila
se na adresu Lucie Ewa.