!!! NAPSALA EWA !!! 23. 12. 2009 RO(C)K 2009!

24. prosince 2009 v 9:50 |  >info<
23. 12. 2009 ! Napsala Ewa !


RO(C)K 2009!

Říká se,
nepochvaluj den před večerem,
ale já to letos udělám...


RO(C)K 2009!

Chci Vám ze srdce poděkovat za podporu, kterou jste mi celý ten rok dávali. TEDA! Ještě než začnu se svým vyznáním lásky:) toužím Vám, říct, že si Vás opravdu moc vážím. Za to že jste, že jste byli a že říkáte, že budete:D. Možná se tomu tak stane:)...ale vlastně to už je to vyznání, tak pěkně po přádku...
Pokud jste se ocitli na mém koncertě, at´ už z donucení nebo z vlastního přesvědčení, at´ už jste byli na koncertu z turné Bud´ Virtuální, festivalovém vystoupení nebo obyčejném koncertu, doufám, že jste si ho pořádně užili.


Děkuji za podporu v různých anketách Slavíkem počínaje, kde jsme si udrželi krásné 3 místo:).

Děkuji za spoustu mailů, dopisů či vzkazů třeba na Facebooku:). Tím se i omlouvám, že na všechny neodepisuji ale vězte, že to vnímám, dělá mi to obrovskou radost a možná si to i sama neuvědomuju, ale i dává psychickou podporu. Soudím a čím dál víc se ujištuji v tom, že bez Vás by to nešlo a asi bych to všechno ani neustála.

Děkuji i za důvěru, kterou ve mne máte. Koupíte si například desku Virtuální anižbyste věděli jaká bude. Dáte tech 300 kč nějakému cizímu pánovi a vlastně netušíte, do čeho jste investovali. Farna jen říká, že je to zajímavá, jiná a dobrá deska ale to je pouze její názor:). Vy, věříte, pořídíte si jí a já jen doufám, že jste nebyli zklamaní.
Mám z toho upřímnou radost a taky například i z toho, že Vaše důvěra patří mne a ne bulváru:)

Děkuji z celého srdce rovněž teamu Lewron music center, vlastně za to samé co Vám:). Důvěru, podporu.. Navíc za neskutečné nasazení se kterým vykonávají svojí práci, za pochopení a respektování mých jiných poviností, ku příkladu školu. Bez nich bych tu nebyla, neměli byste co dávat na youtube.com a co poslouchat:).


Rok 2009 byl pro mne velice úspěšný. Prožila jsem ho ve zdraví a štastná.Hodně jsem se naučila, posunulo mě to zase o kud dál... ASi za největší úspěch bych ted považovala (nepočítaje zvládnutí tanečních a školu:D) úspěch v Polsku. Výhra 3 největších festivalů, 2 místo za Polsko na MTV MUSIC AWARDS a nominace na další... Neskutečné...

Stalo se mi ale i pár nepříjemných věcí, smrt milované babičky, která mne naučila modlitbu Otče Náš a přivedla na cestu k Bohu...ale o tom bych se moc nechtěla bavit, ještě to bolí....
Mrzel mě například odchod mé kapely, to jsem taky oplakala, ale rozhodně se o tom nebojím mluvit, ba naopak:) Pokud jste viděli a slyšeli jejich singl, tak vidítě, že asi udělali správně.:) Chtěli se vydat na trnitou cestu a já vím, že na to mají. Jsou super a já jm budu vždycky moc držet palce! Třeba se jednou potkáme na Grammy....:)

Budu doufát, že přístí rok 2010 bude minimálně stejně úspěšný a krásný pro nás všechny... Snad ho také nepovažujete za promarněný:).

Na záver Vám TOUŽÍM popřít Kráááásné Vánoce, hodně klidu a pohody, štěstí, lásky, duševní očistu do nového roku a hlavně to ZDRAVÍ!! Užijte si rodinku a ten nádherný pocit z radosti druhých, vánoční atmosféru kolem.... je to nenahraditelné!
A suuuper Silvestra!!!!:D Krásný Nový Rok!
To všechno Vám přeje
Vaše Ewa:)


P.S. Jen tak mimochodem do 31.12. se hlasuje na Očko Hudební Ceny:D Ale o tom jsme se už bavili v 2 odstavci:D:D:D. PAPA


autor: EWA_FARNA


zdroj: ofic. stránky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ***Martíííska*** ***Martíííska*** | Web | 24. prosince 2009 v 13:14 | Reagovat

Ahojky SB přeju Veselé Wánoce!!Stav se u mě na blogu máš tam diplomek :-*

2 ANNA ANNA | Web | 24. prosince 2009 v 15:31 | Reagovat

Ahojky hlásneš pro mě pls tady http://alisek69.blog.cz/0912/sonc-1-kolo  jsem tam jako ANNA a mam Miley Cyrus.
díky mocc
A š´tastné a veselé.

3 Lukassa3→SBé♥ Lukassa3→SBé♥ | Web | 26. prosince 2009 v 16:34 | Reagovat

Máš u mě diplomek

4 *Avril-Ewa*(Terka <3)  tvé Aff *Avril-Ewa*(Terka <3) tvé Aff | Web | 26. prosince 2009 v 16:40 | Reagovat

hmmmmmmmmmmmmmmmm

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama