Ewa Farna: "Mám krásný věk na lásku"

19. prosince 2009 v 10:34 |  >články-bulvár<
Do světa showbyznysu vtrhla jako puberťačka, která za poslední tři roky vyzrála v téměř dospělou ženu, připravenou na všechno.


Mladá nadějná zpěvačka Ewa Farna (16), jež se jako jediná může ve svém věku pochlubit bronzovým Slavíkem 2008, je momentálně v jednom kole díky svému turné, na které se pilně připravovala. Bohužel ji přitom potkala tragická rodinná událost, která ji hodně zranila.

Ewo, jak se v poslední době máš?

Děkuji za optání. Mám se dobře, ale jsem maximálně zaneprázdněná přípravou na své turné Buď virtuální, se kterým do Vánoc hodlám objet celou republiku.

Celé turné, tak jako i tvá nová deska, má velmi zajímavý název. Kdo přišel s nápadem, že se pojmenuje zrovna takto?
Nápad vznikl u textaře. V textu jedné písničky napsal frázi 'Vím, je nenormální, být jen virtuální' a poté, co jsme to s producentem viděli, jsme si řekli, že je to geniální a deska a turné bude Virtuální. (smích) Jsem z toho nadšená. Řekla bych, že pro šestnáctiletou holku je to nejlepší téma. Už není dítě, ale ani dospělá žena, a to nabízí spoustu možností o čem zpívat.

Koncerty jsi pojala podle vzo­ru amerických hvězd a vystupuješ v kostýmech, které v průběhu večera několikrát vystřídáš. Kolik jich máš připravených?
Z loňského turné už se kostýmy staly tak trochu tradicí. (smích) S americkými show se srovnávat nemůžu, ale snažím se jim alespoň trochu přiblížit. Chci, aby to pro fanoušky byl pořádný zážitek, jak poslecho­vý, tak i vizuální.

Dohromady jich je sedm a jsou laděny k jednotlivým blokům. Jsou ale i písničky - pro maminku, babičku, Michaela Jacksona - které odzpívám ve střízlivějších oblecích.

Zmínila jsi píseň pro babičku, která bohužel v průběhu příprav tvého turné zemřela. Co se stalo?
Je to pro mě ještě moc citlivé téma. Celá rodina jsme u ní byli na návštěvě a čekali jsme na mou sestřenici, která má malé miminko, na něž se babička moc těšila, že ho poprvé uvidí.

Zrovna v momentu, kdy sestřenice vcházela do dveří, začal tatínek volat: 'Maminko, maminko, co je?' a pak se mu jen babička sesypala v rukách. Ani se toho malého nakonec nedočkala. (pláče)

Nebudu tě trápit a přejdeme na pozitivnější téma. Neustále se v médiích propírá, jak jsi na tom s klukama. Zda nějakého máš, a dokonce, že tě snad ani nic jiného nezajímá než kluci. Tak jak to tedy je?
Taky nechápu, proč se to tak hodně řeší. Vždyť je mi teprve šestnáct. (smích) Žádného kluka nemám. Spíš mě dostávají hoši, kteří se hlásí, že
jsou mí partneři.

Přijde mi vtipné, že díky novinám a internetu se kolikrát dozvídám, s kým chodím a kde jsme stačili být spolu na dovolené. Na druhou stranu mě těší, že je o mě alespoň nějaký zájem. To je urči­tě lepší než nic. (smích)

Kluka tedy nemáš. Ani se ti žádný nelíbí?
Nelíbí. Přestoupila jsem na novou střední školu a říkala jsem si, že nová škola znamená spoustu nových krásných kluků, ale bohužel jsem nakonec docela zklamaná. (smích) Místo toho mám spoustu dobrých kamarádů, protože fakt věřím na přátelství mezi holkou a klukem.

Je pravda, že spěcháš na to, aby sis nějakého našla?

Jasně, že by občas byl člověk rád, kdyby neměl podporu pouze od rodičů, ale vyloženě nespěchám. Šesnáct let je krás­ný věk na prvního kluka, ale na nic spěchat nebudu. Ať si mě najde sám. (smích)

Měla bys na něj vůbec čas?
Asi moc ne. Moje priority jsou rodina, láska, přátelství - to jsou ta nej. Ale když se chce, tak všechno jde. Přesto by se mi potenciální partner musel časově podřizovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Karolína Karolína | Web | 19. prosince 2009 v 14:40 | Reagovat

přeji Veselé Vánoce a Šťastný NEW YEAR!!!!! mrkni ke mně na blog, please....budu pořádat Virtuální SHOW.....!!!!!! Doufám, že se přidáš a zúčastníš....!!!

2 *Avril-Ewa*(Terka <3)  tvé Aff *Avril-Ewa*(Terka <3) tvé Aff | Web | 20. prosince 2009 v 16:59 | Reagovat

jinak hezu dess fakt se ti moc povedl

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama