Prosinec 2009

For me1

27. prosince 2009 v 11:16 >moje foto<
Od Lukassa3 (ewik-farna.blog.cz) za návrh na soutěž!

!!! NAPSALA EWA !!! 23. 12. 2009 RO(C)K 2009!

24. prosince 2009 v 9:50 >info<
23. 12. 2009 ! Napsala Ewa !


RO(C)K 2009!

Říká se,
nepochvaluj den před večerem,
ale já to letos udělám...

Design - VIRTUÁLNÍ

22. prosince 2009 v 10:45 Designy
  • Od - do : Zari - prosinec
  • Spokojenost: 95%
  • (c): Me
  • Chci někomu darovat?: Ne..

Farna je jako továrna na peníze. Nemá volno ani na Silvestra!

22. prosince 2009 v 9:24 >články-bulvár<


Bronzová Slavice se tak těší aspoň na Vánoce.
Pomáhat chce Ewa mamince především tím, že se bude starat o svou třiapůlletou sestřičku Magdalenku. "Mám strašně roztomilou sestřičku. Je to naše sluníčko. Školu mám do dvaadvacátého a pak budu doma a budu se Magdalence zcela věnovat, aby maminka měla čas na přípravu Štědrého dne," svěřuje se Ewa Farna. "Magdalenka je blondýnka, maminka jí teď ostříhala vlasy a moc jí to sluší. Nejraději se dívá na Pata a Mata a Medvídka Pú. Když mne doprovází maminka na mých koncertech, často ji bere s sebou. Stává se, že když přijdu po koncertě v deset hodin na pokoj, maminka sedí s Magdalenkou na posteli, mají rozevřený počítač a dívají se na Medvídka Pú. Takže si myslím, že mamince z mé sestřičky a z medvídka Pú někdy v hlavě hrabe," směje se zpěvačka. Ewa se teď chystá nakupovat dárky pro rodiče. Ještě neví, co to vlastně bude: "Zatím nemám nic vymyšleno, chtěla bych rodičům koupit něco zajímavého, aby to byl opravdu dárek. Snad na něco přijdu." Bronzový slavík, který byl zatím největším Ewiným úspěchem i pro její rodiče, jako dárek pro ně příliš nevnímá. "Ta soška je v mém pokojíku a nenechám si na ni ani sáhnout, musím proto něco koupit, co by patřilo vysloveně rodičům," přemýšlí pohledná tmavovláska.

Vánoční cukroví má Ewa Farna ráda před Vánocemi. Ale když je už doma plno jídla, chuť na sladké nemá: "Ráda mlsám cukroví, ale když přijde Štědrý den, ani se ho nedotknu. Kapra nejím, jen malý kousíček, aby se neřeklo. Dám si raději kuřecí řízek. Vůbec totiž nemám ráda ryby." O vánočních svátcích nemá Farna pracovní program, na Silvestra ano. "Nejraději bych na silvestra byla někde s kamarády a kamarádkami, ale přijala jsem nabídku na silvestrovský koncert. Ten se bude konat na náměstí v Lodži v Polsku. Tam se mnou pojedou samozřejmě oba rodiče, Magdalenka a dokonce i moje teta," uzavírá Ewa.Ewa Farna: "Mám krásný věk na lásku"

19. prosince 2009 v 10:34 >články-bulvár<
Do světa showbyznysu vtrhla jako puberťačka, která za poslední tři roky vyzrála v téměř dospělou ženu, připravenou na všechno.reklama2

17. prosince 2009 v 19:09 >mp3<Šestnáctiletá Farna naplnila pražskou Lucernu!!!

11. prosince 2009 v 12:16 >info<

Šestnáctiletá Farna naplnila pražskou Lucernu


Tuto neděli zakončila naše dvojnásobná bronzová slavice Ewa Farna své druhé koncertní turné s názvem "Buď virtuální na Ewa tour 2009" ve Velkém sále pražské Lucerny.

Naše nejmladší zpěvačka odzpívala dvouhodinovou koncertní show velice energicky a po všech stránkách profesionálně. Nadšené publikum se dobře bavilo, zpívalo s Ewou a tleskalo od začátku do konce. Příznivci Ewy, kteří koncert neviděli, nebo si chtějí koncertní atmosféru připomenout, mají možnost začátkem roku sledovat cca 50ti minutový záznam koncertu v televizi. Záznam pořídila České televize a odvysílá jej v rámci cyklu ČT live.

Pořádající společnost Lewron music center (Lešek Wronka a Michaela Kocourová) velice děkuje příznivcům Ewy za vytvoření opravdu báječné atmosféry na všech šesti koncertech turné.

Turné "Budˇ virtuální na Ewa tour 2009" navštívilo na podzim okolo 10.000 diváků.

Na jaře bude koncertní šňůra pokračovat na Slovensko a do Polska.

Velký dík patří i partnerům turné a lokálním promotérům za nasazení, podporu a perfektní spolupráci.


Partneři turné:
Hlavní mediální partneři: Evropa 2 a Bravo
Mediální partneři: Seznam.cz , Stream.cz, Koule.cz, i-legalne.cz, Alik.cz, SMS.cz a televizní časopis TV Mini
Hlavní reklamní partner : Poštovní spořitelna
Reklamní partneři: Centrum Babylon, VZP, Železo Hranice, Global Assistence, K-Audio - hudební nástroje, Affair Advertising, Inpress, Universal Music, restaurace El Pueblo, kadeřnictví Nous L´assumons


Lešek Wronka
Michaela Kocourová


Tisková zpráva ze dne 8.12.2009
Zdroj:

Seznam mých SB

9. prosince 2009 v 13:11 | Lady FarnynQua ^^ |  >info<
Takže, konečně tady máte ten seznam. Omlouvám se, ale škole je škola :D

Ewa Farna: Kdybych byla kluk, tak Farnou nechci!

6. prosince 2009 v 14:45 >články-bulvár<
Zpěvačka Ewa Farna za sebou má ve svých šestnácti letech víc úspěchů než ledaskdo o dvě generace starší. Vydala čtyři desky a vyhrála dva bronzové Slavíky.

Ewa Farna: Marihuana mě láká, ale bojím se jí!

1. prosince 2009 v 18:43 >články-bulvár<
Bronzová slavice Ewa Farna.Bronzová slavice Ewa Farna (15) se ve svém krátkém životě již setkala s marihuanou, ale kamarádova závislost ji odradila drogu vyzkoušet.