Farna dělala sboristku Langerové, zpívala pod pódiem..

1. října 2009 v 14:24 |  >videa<
Když Aneta Langerová spustila na křtu unikátního kalendáře Celé Česko čte dětem svůj hit Voda živá, z publika se k ní přidal hlasitý doprovod v podání mladší kolegyně Ewy Farné. A neváhala se přidat ani Farné maminka.
Ewa Farna

"Když jsem začínala vystupovat, tak jsem Vodu živou na koncertech často zpívala, proto ji perfektně umím. Jsem ráda, že si občas můžu tahle zazpívat pod pódiem a ne na něm, tak jsme to s mamčou pěkně rozjely," smála se Farna. I Langerová její podporu ocenila. "Je příjemný, když se někdo z kolegů při vystoupení přidá a nekouká na mě jako na konkurenci." Obě se ale na křtu kalendáře ukázaly ještě v jiném světle - Aneta jako Červená karkulka, Ewa zase coby jezinka. Za pohádkové osobnosti se převlékly před objektiv fotografky Dity Pepe právě pro kalendář, který slavnostně pokřtil Michal Horáček.
Martin Dejdar a Ewa Farna
Z dalších osobností se do projektu zapojili třeba Martin Dejdar, který je se svými dětmi zvěčněný jako Kocour v botách, Ivana Chýlková se synem Jáchymem coby Sněhová královna, nebo Dominik Hašek s dcerou Dominikou v roli Pipi punčochaté. Záměr projektu zvěčnit známé tváře s jejich dětmi nebo příbuznými ale narušila tříletá sestra Ewy Farné, která se odmítla fotit. Zpěvačka je tak jako jediná na fotce osamělá. "Měla jsem mít jako Smolíčka pacholíčka svou mladší sestřičku, která je ovšem ještě drzejší než její starší sestřička, tak se zasekla a řvala, že se fotit nebude. A když jsme jí ani po půl hodině nepřesvědčili, tak jsme to vzdali a jsem tam sama," vysvětlila Farna na křtu.
Křest kalendáře Celé Česko čte dětem
Naopak Aneta Langerová měla trochu strach, jak se k focení postaví její dva malí synovci, kterým připadla role myslivců, ale zbytečně. "Bylo to s nimi trochu složitý, protože dostat malé děti před objektiv, aby v klidu postály, je náročný úkol. Ale kluci byli skvělí, drželi se své flintičky a statečně pózovali," vzpomínala Langerová. Jediné, co ji trochu mrzelo, že Karkulčin vlk, jako všechny zvířata na dalších fotkách, byl umělý. "S živým vlkem jsem se totiž ještě nikdy nepotkala, ale ono by to focení asi tak hladce nešlo," dodala.

VIDEO_:


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anna anna | Web | 1. října 2009 v 15:39 | Reagovat

co tim myslíš?

2 anna anna | Web | 1. října 2009 v 15:42 | Reagovat

a kde máš můj zdroj

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama