Ewa Farna z pívá s Čechomorem

23. října 2009 v 10:48 |  >články-bulvár<
Ewa Farna zpívá s Čechomorem!
Skokanka roku z ankety Český slavík Ewa Farna vyměnila svou rockovou kapelu za muzikanty Čechomoru! A právě natáčí v nahrávacím studiu na pražském Barrandově závěrečný díl albové trilogie Pověstí hradů a zámků, doprovázený právě písněmi kapely Čechomor. Spolu s Ewou Farnou se na cédéčku objeví i zpěvák kapely Buty Radek Pastrňák.

Po spolupráci na albech Pověsti moravských hradů a zámků s hercem Miroslavem Vladykou, které již bylo oceněné Platinovou deskou Supraphonu a a Pověsti českých hradů a zámků s herečkou Barborou Hrzánovou, jenž vyšlo v červnu, jsou Karlu Holasovi, Františku Černému a Čechomoru inspirací tajemná místa ve Slezsku. A zcela stylově padla i volba na hosty chystaného alba. S tímto územím spojení zpěváci Ewa Farna a Radek Pastrňák přijali pozvání Čechomoru a stali se vypravěči krajových pověstí. Ewa Farna navíc nazpívala s kapelou Čechomor i dvě písně do tohoto alba.
Nahrávání mluveného slova bylo pro Ewu Farnou premiérou. "Ewa je osobnost. Třebaže není vypravěčkou, jako je tomu u zkušených herců, dokáže být i při četbě bezprostřední, roztomilá a citlivá. Má také přirozený humor, díky němuž zní text v jejím podání skutečně osobitě. Radek Pastrňák nás zase svým vypravěčským uměním překvapil a nadchl," řekla o novém albu producentka nahrávky vydavatelství Supraphon Naďa Dvorská.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Karolína Karolína | E-mail | Web | 28. října 2009 v 18:16 | Reagovat

fanclubu blogu, přihláškách do něj a výhodách

Do fanclubu blogu se může přihlásit kdokoli, kdo má blog o Ewě. Po přihlášení je vázaný s mým blogem spolupracovat a komunikovat.

Musí se zapojovat do akcí, soutěží a dění blogu. Musí mít alespoň trochu přehled o věcech týkajících se Ewy.

Jeho blog musí být aktuální a činný. Za své služby, aktivitu a zapojování se bude odměňován.

Více na mém blogu...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama