v 15 milionářkou.. Farna si vyzpívala první milion!

29. srpna 2009 v 13:00 |  >články-bulvár<
O tom, že jí u nohou leží nejen čeští, ale i polští fanoušci, svědčí Ewin obrovský úspěch na letošním výročním festivalu SOPOT HIT 2009. Největším hitem léta 2009 byla totiž zvolena písnička Ewy Farné s názvem Cicho (Ticho). V pátek večer tak rozhodli diváci polské televize TVP2 v přímém přenosu slavnostního večera. Pořad i celý průběh festivalu byl vzhledem ke stému výročí Festivalu Sopoty o to sledovanější jak diváky, tak i médii.

Česká bronzová slavice obstála v silné konkurenci stálic polské scény a nechala za sebou všechny tamní hvězdy. Čerstvě šestnáctiletá zpěvačka nás v zahraničí reprezentuje skvěle. Letos si do Česka odvezla prvenství ze tří festivalů v Polsku a zdá se, že je tak nejúspěšnější zpěvačkou letošní festivalové sezóny v Polsku vůbec. Pojďme si to zrekapitulovat:
Opole 2009 - vyhrála cenu Album roku ( Cicho). Sopoty Top Trendy 2009 - vyhrála cenu Nejlepší interpret na internetu roku 2009. Sopoty Hit 2009 - vyhrála jedinou cenu večera - Nejlepší píseň - hit léta 2009 (píseň Cicho)

Moderátoři festivalu uvedli Ewu na scénu metaforou, že patnáctiletá zpěvačka zpívající česky a polsky má v sobě energii českého Temelína. Diváci v amfiteátru Opery Lešna pak skandovali a zpívali hned od prvních tónů, kdy Ewa vstoupila na pódium.

Zpěvačka zazářila za doprovodu své nové kapely, se kterou vyráží v listopadu na česko - slovensko - polské turné. Kdo chce tedy uvidět naživo energickou rockovou show plnou překvapení a nových písniček talentované rockerky (nové české album vyjde v říjnu), bude mít možnost na šesti koncertech v České republice. Ewa se už teď na všechny své fanoušky moc těší. Turné bude pak v jarních měsících pokračovat k našim slovenským a polským sousedům.můj zdroj:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama