Srpen 2009

Ewka foto

31. srpna 2009 v 8:57 >fotky<


Můj zdroj:

Přijďte na autogramiádu Ewy

29. srpna 2009 v 13:06 >info<

Přijďte na autogramiádu Ewy

Kde a kdy bude Ewa v nejbližších dnech pořádat autogramiádu?
3.9. v 15:00 BRNO Globus
6.9. v 15:00 OLOMOUC Globus
12.9.v 13:00 LIBEREC OC Nisa + krátké vystoupení Ewy


můj zdroj:
Oficiální Stránky Ewy Farné!!!

Ewa farna avizuje nové album expresivním hitem Toužím

29. srpna 2009 v 13:04Bezpochyby nejtalentovanější a nejvýraznější vycházející pěvecká hvězda současnosti, dnes už 16letá Ewa vydá koncem října své nové album, které bude hudebně, zvukově i textově vyzrálejší a hlavně současnější..Pilotem se stává expresivní strhující rocková skladba Toužím, ke kterési text poprvé složila Ewa sama a na přelomu srpna/září k němu vznikne i videoklip v polské produkci, kde slaví Ewa nyní výrazné úspěchy.můj zdroj: alisek 69.blog.cz

dětský čin roku s Ewou Farnou!

29. srpna 2009 v 13:01
Populární zpěvačka Ewa Farna se rozhodla podpořit dobrou věc a navázala spolupráci s nadačním fondem Dětský čin roku.

"Moc si spolupráce s Ewou ceníme, jelikož patří mezi mladé lidi, na které je projekt zacílen, a pomůže nám tak být příkladem pro své vrstevníky a také pro dospělé v dnešní společnosti, která bohužel potřebuje ukázat ty pravé hodnoty, " komentoval spolupráci Ján Živný, předseda nadačního fondu Dětský čin roku. Ewa Farna se přidala ke skupině známých osobností, kteří projekt společnosti Whirlpool podporují. Tváří projektu a současně čestným předsedou nadačního fondu je již od roku 2004 herec Aleš Háma. Patrony kategorií Dětského činu roku 2009 jsou: záchrana lidského života - Jan Révai, pomoc v rodině - Jitka Čvančarová, pomoc jiným dětem - Vendula Svobodová, pomoc ostatním lidem - Jiří Ježek, pomoc přírodě - Petra Černocká, dobrý nápad - Josef Klír.

Do projektu se mohou zapojit děti, které udělaly něco dobrého, byť by šlo o zdánlivou maličkost, všimly si dobrého skutku svého stejně starého kamaráda nebo nějakým způsobem dobro podpořily. Žáci základních škol mohou své příběhy sepsat a zaslat poštou či prostřednictvím internetových stránek www.detskycinroku.cz do 15. září 2009. Ocenění budou slavnostně předány v prostorách Staroměstské radnice 1. prosince 2009. Do loňského ročníku soutěže Dětský čin roku 2008 se zapojilo celkem 14 306 dětí, které sepsaly své příběhy o vykonaném dobru, anebo poslaly hlas v rámci hlasování dětské poroty.

Organizátorem akce, která si již za dobu své existence získala podporu významných institucí, sympatie veřejnosti i mediální pozornost, je nadační fond Dětský čin roku založený na podzim 2005 z iniciativy společnosti Whirlpool CR. Ta se už před lety rozhodla, že nechce naši společnou budoucnost ponechat náhodě a chce pomoci s výchovou slušných lidí.

můj zdroj:

v 15 milionářkou.. Farna si vyzpívala první milion!

29. srpna 2009 v 13:00 >články-bulvár<
O tom, že jí u nohou leží nejen čeští, ale i polští fanoušci, svědčí Ewin obrovský úspěch na letošním výročním festivalu SOPOT HIT 2009. Největším hitem léta 2009 byla totiž zvolena písnička Ewy Farné s názvem Cicho (Ticho). V pátek večer tak rozhodli diváci polské televize TVP2 v přímém přenosu slavnostního večera. Pořad i celý průběh festivalu byl vzhledem ke stému výročí Festivalu Sopoty o to sledovanější jak diváky, tak i médii.

Česká bronzová slavice obstála v silné konkurenci stálic polské scény a nechala za sebou všechny tamní hvězdy. Čerstvě šestnáctiletá zpěvačka nás v zahraničí reprezentuje skvěle. Letos si do Česka odvezla prvenství ze tří festivalů v Polsku a zdá se, že je tak nejúspěšnější zpěvačkou letošní festivalové sezóny v Polsku vůbec. Pojďme si to zrekapitulovat:
Opole 2009 - vyhrála cenu Album roku ( Cicho). Sopoty Top Trendy 2009 - vyhrála cenu Nejlepší interpret na internetu roku 2009. Sopoty Hit 2009 - vyhrála jedinou cenu večera - Nejlepší píseň - hit léta 2009 (píseň Cicho)

Moderátoři festivalu uvedli Ewu na scénu metaforou, že patnáctiletá zpěvačka zpívající česky a polsky má v sobě energii českého Temelína. Diváci v amfiteátru Opery Lešna pak skandovali a zpívali hned od prvních tónů, kdy Ewa vstoupila na pódium.

Zpěvačka zazářila za doprovodu své nové kapely, se kterou vyráží v listopadu na česko - slovensko - polské turné. Kdo chce tedy uvidět naživo energickou rockovou show plnou překvapení a nových písniček talentované rockerky (nové české album vyjde v říjnu), bude mít možnost na šesti koncertech v České republice. Ewa se už teď na všechny své fanoušky moc těší. Turné bude pak v jarních měsících pokračovat k našim slovenským a polským sousedům.můj zdroj:

Velké podzimní turné Ewy se blíží

25. srpna 2009 v 12:40 >info<

Velké podzimní turné Ewy se blíží


Ewa vyráží na podzimní část svého koncertního turné po Česku, Polsku a Slovensku. Její rocková show s celou řadou překvapení, efektů a nejrůznějších rockových kousků odstartuje začátkem listopadu v Česku. Během podzimního turné Ewa představí jak zbrusu nové písničky z připravovaného alba (vyjde v říjnu), tak osvědčené hity Měls mě, Ticho či Jaký to je ze seriálu Ošklivka Katka na celkem 6-ti místech naší republiky. Prvním anoncovaným koncertem je koncert v ČEZ Aréně Pardubice 7.11. (předprodej: Pardubice: Pokladna ČEZ Arény, Infocentrum u Zelené Brány, Hradec Králové: Infocentrum Gočárova třída a dále prostřednictvím sítí Ticketpro, Ticketstream a Ticketprortál).Tuto fotku posílám pouze na požádání přes mail. Pokud tuto fotku chcete, tak mi to písněte na muj emaíl k.v.kamca@seznam.cz..

OVŠEM: musíte splňovat podmínky které vám pošlu společně s touto nebo s kteroukoliv jinou fotkou. Prostě s tou o kterou si napíšete.
www.ewafarna-blog.cz

Zdroj článku: Oficiální Stránky Ewy Farné!!!

Fotky

18. srpna 2009 v 12:37 >fotky<
Ewa Farna znowu w kozakach
Ewa Farna znowu w kozakach

Ewa w Opolu
Ewa Farna znowu w kozakach

Ewa Farna znowu w kozakach

Kpíruj se zdrojem

Ewa Farna se děsí svého šíleného ctitele!

18. srpna 2009 v 11:41 >články-bulvár<
Hvězdička Ewa Farna (16) má přítele a ani o tom neví! Šílený ctitel a tak trochu psychopat - jistý Patrik - se totiž rozhodl, že se za jejího milence bude vydávat, ať Ewa chce, či ne!


"Všude se chlubí, že je přítel Ewy, prý s ní chodí a jezdí k nim domů. Je to lhář a podvodník," tvrdí Míša Kocurová, manažerka mladičké zpěvačky. Nerozvážný mladík Patrik Jílek z Chebu zpěvačku pronásleduje na každém koncertě. Kde je ona, je i on. Co je však nejhorší - dokáže zfalšovat jakékoli doklady a povolení, aby se dostal do blízkosti česko-polské zpěvačky. "Zfalšoval jakési VIP kartičky naší agentury Lewron, kterými se na spoustě koncertů prokazuje. Často mu to vychází, protože byl mnohokrát viděn v místech, kde nemá co dělat," dodává Kocurová. A Ewa Farna z fanouška začíná mít strach! Zatím ji pronásleduje jen na koncertech, ale co až přijde okamžik, kdy sedmnáctiletý psychopat bude vysedávat před okny jejich domku a sledovat každý její pohyb? To už bude možná pozdě!

Zdroj:


Fotky z Focení 2

13. srpna 2009 v 8:12 >fotky<
free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host
free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host


Pokdu je budete chtít bez podpisu napište na k.v.kamca@seznam.cz

Zhrzená fanynka vzkazuje Farné: Ty nestydo, příště se pořádně oblékni!

13. srpna 2009 v 8:10 >články-bulvár<
Čím je člověk slavnější, tím víc lidem leží v žaludku. Svoje o tom ví i oblíbená zpěvačka Ewa Farna (15). Nejdřív se na ní přiživovali podivní "ženichové" a teď se do ní začaly navážet i nespokojené fanynky. Prý není dost cudná!
"Kdysi jsem i já byla fanynkou Ewy Farné. Ale to se změnilo! Když jsem na jejím koncertě viděla, jak to přehání s balením kluků, zabalila jsem to a přestala být její obdivovatelkou," rozhořčuje se mladá dáma, která si říká Farnynka.

"Na koncertě jí schválně byla vidět sexy červená podprsenka. Co na to říct? Je to skandální!" pokračuje nespokojená dívka, které je nová, drsnější image Farné evidentně proti srsti.

Sama zpěvačka to rozhodně nemá lehké. Kvůli jejímu zjevu a domnělým módním faux pas se do ní leckdo naváží. Přitom vzhledem k jejímu útlému věku si v prostředí českého showbyznysu, na rozdíl od mnoha starších a zkušenějších kolegů, vede poměrně úspěšně. Zásluhu na tom jistě má i manažerský tým Leška Wronky.

"Vzhledem ke svému věku si Ewa na pódiu ani mimo ně nemůže některé věci dovolit a ona sama to dobře ví. Nemáme pocit, že by byla vulgární nebo se chovala neslušně," shodují se lidé z týmu kolem Farné.

Fotky z focení 2009

13. srpna 2009 v 8:08 >fotky<
Ewa: "Nedávno jsem fotila v Dejvicích v Národní technické knihovně nové promo fotky, které půjdou na booklet připravované desky, možná chystaného kalendáře i jako fotky doprovázející tourné. Tady je pár " fotek z focení", snad se budou líbit.
Foto- Ondřej Pýcha ( to nejsou tyhle fotky:))
Make-up- Kasia Zalewska
Styling - Ewa:) s teamovou schvalovačkou:)"

FOTO: Marek Navrátil, archív Ewy


starý článek: Ewu láká Hollywood

6. srpna 2009 v 9:50 | [>°•Kam!→L←Qua•°<♪] |  >články-bulvár<
KorZOO
  • Ewu Farnou láká Hollywood!

  • PRAHA( Korzo) - Mladičká zpěvačka Ewa Farna (13) sice zpívá ve svých písničkách i o lásce, ve skutečnosti ale opravdu zamilovaná do nikoho ještě nikdy nebyla. Svátek svatého Valentýna jí proto nechává v klidu. Má tento týden školní prázdniny, chystá se na lyže a úměrně ke svému věku řeší zcela jiné problémy než milostné.

Ewa Farna: Udělat dobrou desku je normální

6. srpna 2009 v 9:49
Na O2 Sázavafestu Ewa Farna vystoupila s novou kapelou. Společně představili i dvě nové skladby z právě připravované desky. Zpěvačka chystá v pořadí už třetí album a věří, že jím osloví co nejvíce posluchačů.

Zpěvačka Ewa Farna o kluky nestojí

6. srpna 2009 v 9:47 | [>°•Kam!→L←Qua•°<♪] |  >články-bulvár<
Zpěvačka Ewa Farna oslaví 12. srpna šestnáctiny prozaicky s rodiči. "Žádné velké popíjení to nebude, ale domácí rodinná oslava," vysvětlila zpěvačka. A přiznala, že přítele zatím ještě nemá.
Ewa Farna přiznala, že její první láska byla platonická.
"Jsem singl. Nikoho nemám a ani nehledám. To prostě musí přijít samo. Láska si nedá poroučet, buď je nebo není. A u mne zatím platí to druhé," vysvětluje zpěvačka.
Její vyvolený by měl být společenský, pohledný, vtipný a měl by mít něco, co nemá každý chlap. "O penězích to ale v žádném případě není. Prostě musí mít něco, čím by si mě získal a zaujal. Chtěla bych, aby to nebyl tuctový chlap. Ty potkávám denně."

Prostě první láska

Farna se svěřila, že první lásku si prožila, když jí bylo 12 let. "Šíleně jsem se tehdy zamilovala. Byl to platonický vztah a on o tom nevěděl. Neřekla jsem mu to a dva roky se užírala a nebyla se mnou kloudná řeč. Prostě první láska, platonická a přesto silná a krásná. Myslím, že na ni budu hodně dlouho vzpomínat." Ewa se na chvilku zasnila, ale hned se zase vrátila do reality.
"Mám fakt dost práce a nic nechci uspěchat. Někdo se objeví. Možná zítra, možná za pět let, ale přijde. Určitě," kategoricky uzavřela krátkou zpověď.

Blog mám zpátky!!!!

6. srpna 2009 v 9:35 | [>°•Kam!→L←Qua•°<♪]
Ahojky takže vám chci oznámit že mám tento blog zpátky...... Vyřeším i ten předchozí článek - SMAŽU HO!!! protože je na 100% nepravdivý...!