EWA FARNA dala dárek nejlepšímu sportovci planety Usainovi Boltovi...a Bolt tančil.

26. června 2009 v 14:12 |  >články-bulvár<
Teprve patnáctiletá Ewa Farna působící v Česku a Polsku, třetí nejoblíbenější zpěvačka v České republice, držitelka mnoha ocenění jako například Deska roku za nejprodávanější DVD loňského roku v ČR nebo čerstvá držitelka ocenění z polského Opole za nejlepší album roku v Polsku byla vybrána, aby na prestižních závodech Zlatá tretra zazpívala vzácnému hostovi - nejrychlejšímu muži světa Usanovi Boltovi.
Ewa Farna a Bolt - Zlatá tretra 2009
Na úspěšnou píseň z pera Leška Wronky Boží mlejny melou si slavný sportovec a mladá zpěvačka zatančili na závodní dráze ihned poté, co objeli v otevřeném automobilu celý atletický stadion a pozdravili společně téměř 25 tisíc přítomných diváků.
Usain Bolt, trojnásobný olympijský vítěz z loňského roku a současně trojnásobný držitel světových rekordů, dále čerstvě i nositel ceny "Nejlepší sportovec světa za rok 2008" a současný fenomén světové atletiky opět nezklamal a za povzbuzování bouřícího davu podal na stovce úžasný výkon a s velkým náskokem vyhrál.

Organizátoři Zlaté tretry si již druhým rokem zároveň vybrali Ewu pro slavnostní zahájení, při němž zpěvačka zazpívala českou hymnu. Díky tomu si Ewa měla možnost prožít atmosféru sportovního světa opravdu té nejvyšší úrovně a setkat se tváří v tvář s atletickou ikonou současného světového sportu.

Tisková zpráva z 25.7.2009
Foto ČTK - PEtr Sznapka

Zdroj: EwaFarna.cz


!!!!KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!!!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama