Ewa Farna - proč se stydí za své nohy?

11. dubna 2009 v 14:42 |  >články-bulvár<
Chce se líbit jako každá holka. Ještě před rokem závodně lyžovala, kvůli zpěvu skončila. "Takhle vypadají lyžařky, které už nelyžují," směje se Ewa Farna (15) a ukazuje na svá stehna.VYSPORTOVANÁ POSTAVA
Postavu udržuje lyžováním a doma na posilovacím stroji. Kdysi hrála tenis a ještě před rokem závodně lyžovala. Jezdila v beskydském klubu, čtyřikrát týdně vstávala v pět ráno, v půl sedmé už byla na kopci. "Někdy je mi líto, že jsem skončila, ale nestíhala jsem to se školou a zpěvem."

PODPATKY JI BAVÍ
Nejraději má pohodlné tenisky, kterých ve skříni najdete rovnou dvacítku. Teď se učí chodit na podpatcích. "Baví mě to, je to hodně ženský," říká Ewa. Doma má patery botky s podpatky, které ještě kombinuje se střevíci své mámy. "Máme stejnou nohu, takže si je vzájemně půjčujeme. To
je super."

PUPÍK BEZ PIERCINGU
"Pupík na sobě docela snesu," směje se. Ozdobit jej piercingem ji ale neláká. "Už to není originální." Stejně tak »kérku« byste na zpěvaččině těle marně hledali. "Kdybych prožila něco hodně silného, co bych chtěla na sobě mít, možná, ale malou, aby nebyla moc vidět."

NOHY LYŽAŘKY
"Takhle vypadají lyžařky, které už nelyžují," usmívá se Ewa a ukazuje na svoje stehna."Ještě před rokem jsem měla nohy pevný, silný, teď už nevypadají nejlépe, takže i když mám ráda sukně a připadají mi hodně holčičí, nerada nohy ukazuju."
BLONDÝNA ZE MĚ NIKDY NEBUDE!
Tmavší přeliv, delší vlasy, kratší mikádo plánuje, až bude o pár let starší. S délkou vlasů experimentuje, s barvou ne. "Jsem ráda, že jsem tmavovláska, podle typologie, kterou moje maminka dělá, jsem zima, takže žádné světlé barvy. Blond by mi neslušela, ani bych ji nechtěla!"

ZASE ROVNÁTKA?
Vypadá to, že se Ewa opět vrátí k rovnátkům. "Trochu se mi začínají zuby rozjíždět," přiznává zpěvačka, která dva roky napevno nosila rovnátka. "Nevadila mi, byla to tak trochu moje image, ale jíst se v nich nedalo. Všechno v nich zůstávalo..."

PESTRÝ PAPOUŠEK
Ráda kombinuje barvy a oblečení vybírá podle nálady."Nosím úplně všechno, eleganci i rockový věci." V šatní skříni má hafo triček, klobouků, čapek, pásků a rukavic. Oblíbila si džíny a černé kalhoty. "Jednou jsem si chtěla koupit úžasné džíny v Itálii, ale pak jsem viděla tu cenu: 16 tisíc korun! Tolik bych nedala." Nejdražší kousek v jejím šatníku je kožená bunda od taťky. Stála kolem čtyř tisíc korun.
zdroj-blk
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama